Rezultati natjecanja u školskoj godini 2020./2021.Rezultati 1. klavirskog školskog natjecanja – 2020./2021.

23 svibnja, 2021Autor: OGŠ Ivana Zajca0

Pregledajte rezultate 1. klavirskog školskog natjecanja školska godina 2020./2021.

2. razred

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA BODOVI NAGRADA
1. EMA PUŠELJIĆ Vlasta Marijan, prof. mentor 4,90 ZLATNA
2. MARIJA TOKIĆ Nina Opašić, prof. 4,82 ZLATNA
3. IRE KANG Željka Serdarušić, prof. savjetnica 4,70 ZLATNA
4. MERI MAJSTOROVIĆ Nina Opašić, prof. 4,60 ZLATNA
5. IVA MATICA Zvonimir Matošević, prof. 4,52 ZLATNA
6. MAŠA DUNDOVIĆ Zarija Alajbeg Galuf, prof. 4,45 ZLATNA
7. EVA KRIŽAN Zvonimir Matošević, prof. 4,42 ZLATNA
8. KARLO BESEDIĆ Nina Opašić, prof. 4,39 ZLATNA
9. DAVID MILEUSNIĆ Tomislav Margeta, prof. mentor 4,37 ZLATNA
10. FRANKA BARUN Vlasta Marijan, prof. mentor 4,30 ZLATNA
11. BRUNA DRNJEVIĆ Ana Perčin, prof. 4,25 ZLATNA
12. DIVNA ŽUVELA Zarija Alajbeg Galuf, prof. 4,20 ZLATNA
13. MARTIN KIPSON Katarina Podnar Knezić, prof. 4,10 ZLATNA

3. razred

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA BODOVI NAGRADA
1. MIA BEDEK Jelena Plećaš, prof. mentor 4,80 ZLATNA
2. EMANUELA ĆORIĆ Sandra Mikić, prof. 4,70 ZLATNA
3. DORA DUPLANČIĆ Zvonimir Matošević, prof. 4,65 ZLATNA
4. FILIP VALEK Zvonimir Matošević, prof. 4,50 ZLATNA
5. MARIJETA VRBAN Sandra Mikić, prof. 4,35 ZLATNA
6. DORA KRIŽANIĆ Katarina Podnar Knezić, prof. 4,20 ZLATNA
7. MIHAELA MUNJIĆ Sandra Mikić, prof. 4,10 ZLATNA
8. MARA MILIĆ Katarina Podnar Knezić, prof. 3,80 SREBRNA
9. IRMA VOJKOVIĆ Zarija Alajbeg Galuf, prof. 3,70 SREBRNA

4. razred

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA BODOVI NAGRADA
1. LUKA PRIMORAC Tomislav Margeta, prof. mentor 4,80 ZLATNA
2. DOMINIK BETE Ana Lucić, prof. 4,76 ZLATNA
3. ELIZABETA BELKOVIĆ Ivana Bedenik, prof. 4,20 ZLATNA
4. DOMINIK OREŠIĆ Ana Lucić, prof. 4,10 ZLATNA
5. JANA LATIN Ivana Bedenik, prof. 3,91 SREBRNA
6. ANTE FILIĆ Mihaela Svetec, prof. 3,90 SREBRNA
7. BRUNA ZNAOR Vlasta Marijan, prof. mentor 3,85 SREBRNA
8. ANDRIJA DOMAGOJ PETEK Jelena Plećaš, prof. mentor 3,80 SREBRNA
9. MICHELLE BRIZIĆ Sandra Mikić, prof. 3,65 SREBRNA
10. MARIJA BERIŠIĆ Ana Perčin, prof. 3,60 SREBRNA
11. ENA BARBIR Sandra Mikić, prof. 3,50 SREBRNA

5. razred

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA BODOVI NAGRADA
1. TEO MILISAVLJEVIĆ Željka Serdarušić, prof. savjetnica 4,70 ZLATNA
2. LEONA GRANOŠA Jelena Plećaš, prof. mentor 4,60 ZLATNA
3. MATEJ BASIĆ Sandra Mikić, prof. 4,20 ZLATNA
4. MARTA ŠTULIĆ Sandra Mikić, prof. 4,15 ZLATNA

6. razred

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA BODOVI NAGRADA
1. DOROTEA ZRILIĆ Ana Lucić, prof. 4,70 ZLATNA
2. MAITA KLJAJIĆ Željka Serdarušić, prof. savjetnica 4,60 ZLATNA
3. HANA KUDUZOVIĆ Jelena Plećaš, prof. mentor 4,55 ZLATNA
4. MATEJ SAVINC Tomislav Margeta, prof. mentor 3,90 SREBRNA
5. EVA PLAVETIĆ Tomislav Margeta, prof. mentor 3,80 SREBRNA
6. LEON PISKOR Vlasta Marijan, prof. mentor 3,60 SREBRNA
7. LUKAS GEBELEŠ Vlasta Marijan, prof. mentor 3,55 SREBRNA
8. KUZMA BAREŠIĆ Zarija Alajbeg Galuf, prof. 3,30 SREBRNA
9. FEDOR ŠTRBO KOVAČIĆ Željka Serdarušić, prof. savjetnica 3,00 SREBRNA
Ocjenjivački sud:

Ana Lucić
Tomislav Margeta
Sandra Mikić
Jelena Plećaš
Željka Serdarušić – predsjednica ocjenjivačkog suda

Tajnica natjecanja: Nina Opašić

Napišite odgovor

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sva prava pridržana - Osnovna glazbena škola Ivana Zajca - Zagreb

Izrađeno sa Srce by IDEAWeb.