Rezultati natjecanja u školskoj godini 2020./2021.Rezultati 2. gitarističkog školskog natjecanja – 2020./2021.

23 svibnja, 2021Autor: OGŠ Ivana Zajca0

Pogledajte rezultate 2. gitarističkog školskog natjecanja u školskoj godini 2020./2021.

I. Kategorija

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA NAGRADA
1. LUKA DOMITROVIĆ ŽELJKO NOVOSEL 1.NAGRADA, 1.MJESTO
2. FILIP KUZMAN IVA BACH KUNDIĆ 1.NAGRADA, 2.MJESTO
3. LAURA PEZO TAMARA KATANICA 1.NAGRADA, 3.MJESTO
4. LUKA BULIĆ NIJE PRISTUPIO
5. MARIN VIDEC NIJE PRISTUPIO

II. Kategorija

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA NAGRADA
1. FILIP MILETIĆ EMINA ALIŠIĆ 1.NAGRADA, 1.MJESTO
2. ALBA LIŠIĆ KREŠIMIR GRLOCI 1.NAGRADA, 2.MJESTO
3. VITA BULJAT IVA BACH KUNDIĆ 1.NAGRADA, 2.MJESTO
4. ELEONORA SOLDIĆ NENAD PINTARIĆ 1.NAGRADA, 3.MJESTO
5. LUKA CUKON IVA BACH KUNDIĆ 1.NAGRADA
6. GITA ŠKRTIĆ NENAD PINTARIĆ 1.NAGRADA
7. LEA BLAIĆ IVA BACH KUNDIĆ 1.NAGRADA
8. MATIJA LEŠKOVIĆ IVA BACH KUNDIĆ 1.NAGRADA
9. VIKTOR RAČKI IVA BACH KUNDIĆ 2.NAGRADA
10. SAŠA ŠKUNCA IVA BACH KUNDIĆ 2.NAGRADA
11. GABRIEL MARJANOVIĆ VLADIMIR BEDNJANEC 2.NAGRADA
12. DŽAN DŽAFERAGIĆ ANTUN IVEKOVIĆ NIJE PRISTUPIO
13. DORA IVAŠKOVIĆ KREŠIMIR GRLOCI NIJE PRISTUPILA

III. Kategorija

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA NAGRADA
1. LARA LJUBIČIĆ EMINA ALIŠIĆ 1.NAGRADA, 1.MJESTO
2. MISLAV ANTUNOVIĆ ANTUN IVEKOVIĆ 1.NAGRADA, 2.MJESTO
3. FRAN JOLIĆ TAMARA KATANICA 1.NAGRADA, 3.MJESTO
4. MAGDALENA PROKOP ANTUN IVEKOVIĆ 1.NAGRADA, 3.MJESTO
5. BRUNO ZORIĆ ŽELJKO NOVOSEL 1.NAGRADA
6. MIHAEL MAJERČAK-ŠKORLIĆ ZRINKO JURIĆ ČIVRO 1.NAGRADA
7. VEDRAN SIMIĆ ANTUN IVEKOVIĆ 2.NAGRADA
8. LOVRO PERESTEGI KREŠIMIR GRLOCI 2.NAGRADA
9. MARA KREGAR NENAD PINTARIĆ 2.NAGRADA

IV. Kategorija

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA NAGRADA
1. DORA MILOVAC KREŠIMIR GRLOCI 1.NAGRADA, 1.MJESTO
2. JANA MATIJEVIĆ ZRINKO JURIĆ ČIVRO 1.NAGRADA, 2.MJESTO
3. GABRIJEL PIRŠLJIN EMINA ALIŠIĆ 1.NAGRADA, 3.MJESTO
4. JOŠKO GOLUBIĆ EMINA ALIŠIĆ 1.NAGRADA
5. SEBASTIJAN GUCIĆ ANTUN IVEKOVIĆ 1.NAGRADA
6. PAVLA VUČKOVIĆ ŽELJKO NOVOSEL 1.NAGRADA
7. IVANO GOJEVIĆ ANTUN IVEKOVIĆ 1.NAGRADA
8. SARA SVIRAC IVA BACH KUNDIĆ 1.NAGRADA
9. NOA PLIŠIĆ NENAD PINTARIĆ 1.NAGRADA
10. ANA ĆORKOVIĆ ANTUN IVEKOVIĆ NIJE PRISTUPILA
11. ADRIAN BABIĆ – HERCEG TAMARA KATANICA NIJE PRISTUPIO
12. JOSIPA IVANDA ANTUN IVEKOVIĆ NIJE PRISTUPILA
13. NEVA KURELJUŠIĆ TAMARA KATANICA NIJE PRISTUPILA

V. Kategorija

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA NAGRADA
1. MARK ERCEG EMINA ALIŠIĆ 1.NAGRADA, 1.MJESTO
2. LOVRO BIZJAK VLADIMIR BEDNJANEC 1.NAGRADA, 2.MJESTO
3. ILKA MEDIĆ EMINA ALIŠIĆ 1.NAGRADA, 3.MJESTO
4. KATJA BOBREK ANTUN IVEKOVIĆ NIJE PRISTUPILA

VI. Kategorija

REDNI BROJ IME I PREZIME UČENIKA/ICE UČITELJ/ICA NAGRADA
1. LAURA ŠKRAPEC ANTUN IVEKOVIĆ 1.NAGRADA, 1.MJESTO
2. NIKOLA MIHALJČEVIĆ ŽELJKO NOVOSEL 1.NAGRADA, 2.MJESTO
3. ROBERT KOS VLADIMIR BEDNJANEC 2.NAGRADA, 3.MJESTO
4. JAKOV BARUN EMINA ALIŠIĆ 2.NAGRADA, 3.MJESTO
5. PETAR RAŠKOVIĆ EMINA ALIŠIĆ 2.NAGRADA
6. LEON PINTER ŽELJKO NOVOSEL NIJE PRISTUPIO
Ocjenjivački sud:

Antun Iveković

Tamara Katanica

Željko Novosel – predsjednik ocjenjivačkog suda

Nenad Pintarić

Tajnica natjecanja: Emina Ališić

Napišite odgovor

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sva prava pridržana - Osnovna glazbena škola Ivana Zajca - Zagreb

Izrađeno sa Srce by IDEAWeb.